Rekvalifikační kurzy

Rekvalifikační kurzy motorových pilDSC_8612

 

Pořádáme rekvalifikační kurzy pro obsluhovatele motorových pil, dřevorubecké kurzy, obsluhovatele rozbrušovacích agregátů, křovinořezů a ostatních agregátů se spalovacím motorem či elektromotorem.

 Dle zákona č.435/2004 Sb. o zaměstnanosti máte nárok na rekvalifikaci,po dohodě s úřadem práce možnost získání úhrady nákladů na rekvalifikaci.

Pokud chcete získat informace, doklady a nebo dokumenty ohledně rekvalifikačního kurzu pro úřad práce, můžete  poslat žádost o informace.

Pokud se rozhodnete pro rekvalifikaci, vyzvedněte si prosím u příslušného kontaktního pracovníka ÚP podklady pro rekvalifikaci. Pošlete dotaz/nezávaznou přihlášku školící firmě se žádostí pro vyplnění dokladů pro úřad práce. Úřad práce poté zařadí Vaši žádost do komise, v případě schválení komisí obdržíte informaci a potvrzení o úhradě kurzu. Toto potvrzení dodáte zpět školící firmě, která Vás poté následně zařadí do zvoleného kurzu. Celý proces je třeba vyřídit před zahájením rekvalifikace, zpětně nelze rekvalifikaci uznat a uhradit. Žádost na Úřad práce je nutné podat s dostatečným předstihem, aby ÚP stihl posoudit a schválit Váš požadavek na úhradu vybraného kurzu. Kontaktní pracovník úřadu práce Vám sdělí termíny jednání schvalovací komise a další podrobnosti.

Bližší informace naleznete na našem webu www.kurzy-pily.cz

Kurzy probíhají v prostorách naší firmy nebo po domluvě přijedeme k Vám.

Veškeré kurzy probíhají v souladu s právní legislativou ČR.
Akreditace MŠMTV ČR. Čj MSMT-10937/2015-1/339  ze dne 14. 9. 2015

Časovou náročnost lze přizpůsobit Vašim možnostem. (Odpolední hodiny, soboty, neděle)

Tento kurz je tím nejzákladnějším školením, které musí absolvovat každý, kdo chce používat motorovou pilu, křovinořez a podobné nástroje.
Kurz je například pro dřevorubce, obecní zaměstnance, příslušníky všech jednotek PO, tesaře, zedníky, truhláře a všechny profese využívající při své činnosti motorovou pilu se spalovacím nebo elektrickým motorem.
Vzhledem k tomu, že toto zařízení je dle Nař. vl. č. 28/2002 Sb. zařízením vyžadující zvláštní odbornou způsobilost, je nutno vlastnit platné osvědčení o absolvování rekvalifikačního kurzu.

 

DSC_8444DSC_8467